Naše služby

Poradenstvo

- dajte si poradiť, ako najlepšie zhodnotiť vaše staré obrazy, starožitné maľby a diela a získať hotovosť hneď na ruku za starožitné obrazy hlavne slovenských a českých autorov, ktoré vlastníte.  Osobne nás môžte navštíviť v našej pobočke v Bratislave.

 

Ocenenie starých obrazov

- nechajte si oceniť vaše starožitné obrazy. Ponúkame odborný odhad a ocenenie starožitných diel slovenských  aj zahraničných autorov.  Zavolajte nám a my prídeme ohodnotiť vaše obrazy. Zabezpečujeme tiež výkup starých obrazov a malieb za najlepšie ceny na trhu. Ak chcete ohodnotiť váš obraz,  zašlite nám  fotografiu prednej strany obrazu,  samostatnú fotografiu zadnej strany a samostatnú fotku signatúry autora. To všetko v primeranom rozlíšení, aby boli jasne rozoznateľné detaily, a taktiež uveďte aj rozmer obrazu, ktorý chcete oceniť.

 

Výkup starých obrazov

- vykúpime olejomaľby a iné starožitné maľby - grafiky, pastel priamo v našej pobočke v Bratislave. Pre ďalšie inštrukcie stačí ak nám zavoláte. Na stránke "čo vykpujeme" sa dočítate aké staré obrazy a maľby vykupujeme.


Hodnota starožitných diel slovenských aj zahraničných autorov

- každý starý obraz má svoju historickú aj spoločenskú hodnotu, ktorú vie oceniť len odborník na starožitné diela a maľby. Ten overí pravosť obrazu,  zaradí obraz do historického obdobia, určí prípadné poškodenia obrazu, ktoré môžu znižovať jeho hodnotu a cenovo zaradí starožitný obraz, ktorý vlastníte. 


Zakladanie starožitných obrazov

- potrebujete ihneď finančné prostriedky? Máte doma starožitné diela a maľby? Navštívte našu pobočku a založte staré obrazy, ktoré vlastníte.

AKO POSTUPOVAŤ
Vykupujeme obrazy takmer všetkých slovenských autorov.
Ponúknite nám na výkup obrazy a získajte peniaze hneď na ruku.
KONTAKT
Mário Kovaľ
Obchodná 39
811 06 Bratislava
Gorkého 12